Документ без названия
 
 

 

 

Зазвичай тури в Грецію користуються популярністю у людей, які воліють поєднувати активний та культурний відпочинок. Незважаючи на порівняно невелику територію, тут збереглося багато унікальних архітектурних композицій та історичних пам'яток. Гора Олімп, монастир Метеори, Дельфи, царство Агамемнона - Мікен, храм Ерехтеона, собор Метрополіс, церква Святої Софії - це лише мала частка культури стародавньої цивілізації. Але, щоб уважно оглянути всі визначні пам'ятки країни, може знадобитися кілька років.

Для любителів активного відпочинку в Греції відкрито безліч упорядкованих пляжів (понад чотириста). Багато з них розташовуються у затишних та спокійних бухтах із поступовим заходом у море. Якщо ж потрібна екзотика, то варто відвідати пляж Елафосіні. Тут узбережжя вкрите дрібним піском, що має дивовижний рожевий колір, а купання можливе навіть у сильний шторм.

Берегові смуги знаходяться у державному віданні, тому додаткове обладнання є платним. Але є й винятки з цього правила, зокрема безкоштовне користування парасольками, лежаками та іншими пляжними атрибутами пропонують готелі класу DeLuxe.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вибери Країну Для Відпочинку!

 

 

Документ без названия

І поділись із Друзям!

 

       

 

Австралія

Австрія

Андорра

Аргентина

Бельгія

Болгарія

Бразилія

Великобританія

В'єтнам

Угорщина

Німеччина

Греція

Данія

Домінікана

Ізраїль

Індія

Індонезія

Йорданія

Іспанія

Італія

Кіпр

Китай

Куба

Маврикій

Малайзія

Мальдіви

Мальта

Мексика

Марокко

Нідерланди

Норвегія

Румунія

Польща

Португалія

Сейшели

Сингапур

Філіппіни

Словаччина

Словенія

Тайланд

Туніс

Туреччина

Поділися з Друзям!

 

       

 

 

 

2017 г.