Документ без названия
 
 

 

 

Надзвичайно красиві пляжі Індії розтяглися майже на шість тисяч кілометрів. Найкращим за якістю вважається відпочинок на пляжах штатів Гоа та Керал. Натомість у Мумбаї на пляжах завжди кипить бурхливе життя. Нічні дискотеки з просунутою публікою не затихають ні на один день. Зауважимо і те, що багато пляжів країни, у тому числі на Аравійському морі та в Бенгальській затоці, з нетерпінням чекають, коли їх почнуть освоювати російські «першопрохідці». Для занять дайвінгом і сноркелінгом відмінно підійдуть пляжі Андаманських і Нікобарських островів, а також островів Лакшадвіп. Пляжі, розташовані тут, приваблюють любителів активного відпочинку та самотності, оскільки для масового туриста вони явно не підходять.

Відпочинок в Гоа дозволить насолодитися не тільки морем, сонцем, розкішними пляжами та яскравими рослинами тропіків. Саме в Гоа, що втілив у собі найкращі риси європейської та індійської культури, життя безтурботне та розслаблене.
Відпочивати в Гоа можна практично цілий рік, тільки в період з червня по вересень тут йде дощ, що приноситься тропічними мусонами. Взимку та влітку тримається температура від 23°С до 33°С. Традиційно північна частина острова — молодіжна та тусова, а південна — більш розмірена та солідна.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вибери Країну Для Відпочинку!

 

 

Документ без названия

І поділись із Друзям!

 

       

 

Австралія

Австрія

Андорра

Аргентина

Бельгія

Болгарія

Бразилія

Великобританія

В'єтнам

Угорщина

Німеччина

Греція

Данія

Домінікана

Ізраїль

Індія

Індонезія

Йорданія

Іспанія

Італія

Кіпр

Китай

Куба

Маврикій

Малайзія

Мальдіви

Мальта

Мексика

Марокко

Нідерланди

Норвегія

Румунія

Польща

Португалія

Сейшели

Сингапур

Філіппіни

Словаччина

Словенія

Тайланд

Туніс

Туреччина

Поділися з Друзям!

 

       

 

 

 

2017 г.