Документ без названия
 
 

 

 

Жоден турист не поїде звідси, не прихопивши з собою зразок кустарної промисловості острова. Чому б не привезти з собою сувенір із кістки чи дерева з художнім різьбленням, а може, й батик (шматочок тканини з художнім розписом), і навіть предмети зі срібним карбуванням?
На Балі є містечко під назвою Убуд. Його прийнято вважати культурним центром острова, тому що тільки тут можна побачити масове скупчення художників, музикантів, скульпторів та насолодитися спогляданням їхнього творчого процесу. Тут можна подивитися і на ковалів, які роблять мечі-щури. Це воістину разюче видовище. Ви можете вважати себе щасливим, якщо вам вдасться потрапити до містечка під час проведення у ньому якогось фестивалю чи релігійної церемонії. Тоді ви повною мірою зможете оцінити культурні традиції, заглибитись у національні вірування та просто помилуватися красою міста та мешканців під час урочистостей.
Відпочинок в Індонезії подарує вам безліч приємних спогадів. Чого варто тільки погрітися на сонечку на золотистому пісочку або зробити захоплюючу морську прогулянку і заразом помилуватися принадами островів у всій їхній величі! Мандрівники не позбавлені можливості потрапити на екскурсію прекрасними стародавніми храмами і поринути у світ релігії, істинної віри та умиротворення.


 

 

 

 

 

 

 

 

Вибери Країну Для Відпочинку !

 

 

Документ без названия

І поділись із Друзям!

 

       

 

Австралія

Австрія

Андорра

Аргентина

Бельгія

Болгарія

Бразилія

Великобританія

В'єтнам

Угорщина

Німеччина

Греція

Данія

Домінікана

Ізраїль

Індія

Індонезія

Йорданія

Іспанія

Італія

Кіпр

Китай

Куба

Маврикій

Малайзія

Мальдіви

Мальта

Мексика

Марокко

Нідерланди

Норвегія

Румунія

Польща

Португалія

Сейшели

Сингапур

Філіппіни

Словаччина

Словенія

Тайланд

Туніс

Туреччина

Поділися з Друзям!

 

       

 

 

 

2017 г.